Víkend 4.6.-5.6.2011
9.6.2011

První červnový víkend s sebou přinesl první 3 kola Vsetínské hasičské ligy, které se my, muži do 35 let, účastníme. V sobotu 4.6. se konalo úvodní kolo v Kunovicích.

Naše první soutěž na úzké hadice v tomto roce s sebou nesla mnoho otázek. Zda se vše podaří, jak má a při tom výsledný čas bude uspokojivý. Výsledný čas na 3B 18,71s (18,17s LP) znamenal 5. místo (3. místo ve VS lize).

Na druhý den jsme ráno jeli do Velkých Karlovic na pohárovou soutěž na 2B, která se konala na místním fotbalovém hřišti. Bohužel problém s proudnicí na LP byl příčinou času 31,89s a umístění v soutěži na 31. místě. Po nás se zúčastnili i naši staří páni. Vinou ulitého startu na některých postech byli rozhozeni i ostatní členové, a proto po výsledném čase 17,27s se umístili na 4. místě.

Odpoledne jsme se přemístili do Hovězí, kde se konala pohárová soutěž na 3B pro nás, resp. na 2B pro staré pány. Dá se říci, že jsme okopírovali náš výkon s jediným rozdílem a to tím, že nyní měl problémy s proudnicí PP, což vedlo k neplatnému pokusu. Staří páni dosáhli času 16,952s a umístili se na 3. místě.

Po těchto soutěžích, které provázely problémy se startovací pistolí či časomírou, jsme si připsali do Vsetínské ligy 16 bodů.